گوشی پزشکی لیتمن کاردیولوژی 4

گوشی پزشکی  لیتمن کاردیولوژی 4 برای پزشکانی که به عملکرد صوتی بالا همراه با تطبیق پذیری نهایی نیاز دارند طراحی شده است که خواستار عملکرد صوتی بالا همراه با تطبیق پذیری نهایی هستند.  سری جامی شکل  لیتمن کاردیولوژی 4 بسیار متمایز بوده  که دارای دیافراگم های دو فرکانسه در هر دو طرف آن میباشد  که عملکرد صوتی عالی، تطبیق پذیری تشخیصی و سهولت در رسیدگی به بیماران با انواع بدن و سنین مختلف را ارائه میدهد . با جایگزینی دیافراگم با غشای الاستیک که همراه گوشی پزشکی قرار داده شده است، می توان به راحتی قسمت اطفال قفسه سینه را به یک دیافر اگم رو باز سنتی تبدیل کرد. هر دو طرف بزرگسالان و کودکان گوشی پزشکی لیتمن کاردیولوژی 4 دارای دیافراگم های محکمی هستند که می توان آنها را جدا کرد، به راحتی تمیز کرد و به راحتی در موقعیت خود قرار داد زیرا تمام سطوح آنها صاف و بدون حفره هایی هستند که دسترسی به آنها سخت است.

*تخفیفات برای سفارشات انبوه گوشی پزشکی لیتمن به دانشجویان، پزشکان، کلینیک ها و موارد دیگر در نظر گرفته شده است.* برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

لیتمن کاردیولوژی 4

لیتمن کاردیولوژی 4

گوشی پزشکی لیتمن کاردیولوژی 4

گوشی پزشکی لیتمن کاردیولوژی ۴ برای معاینه و تشخیص طیف وسیعی از بیماران استفاده می‌شود. قدرت سمع صداهای با فرکانس بالا در آن ارتقا یافته و دارای لوله‌های بسیار باکیفیت و دو لومنه است. این استتوسکوپ برای سمع در محیط‌های شلوغ و پر استرس مانند اورژانس طراحی شده است. طیف وسیعی از کادر درمانی می‌توانند از کاردیولوژی 4 استفاده کنند اما استفاده از آن به کاردیولوژیست‌ها، متخصصان اطفال، متخصصان ریه، پزشکان عمومی، رزیدنت‌ها، پرستاران اورژانس و دامپزشکان بیشتر توصیه می‌شود. مهم‌ترین برتری آن نسبت به لیتمن مستر کاردیولوژی، دیافراگم دو طرفه برای سمع راحت‌تر اطفال، افراد لاغر و شریان‌هاست.